Bestuur

Samenstelling Bestuur

Functie: Naam: Mail   adres:
Voorzitter: Rien de Ridder Voorzitter@volleybal-oudehaske.nl
Secretariaat: Neeltsje Ruiter Secretariaat@volleybal-oudehaske.nl
Penningmeester: Jan Lenes Penningmeester@volleybal-oudehaske.nl

Vrijwilligers (Commissies)

Ledenadministratie: Alies Binnema Ledenadministratie@volleybal-oudehaske.nl
Wedstrijdsecretariaat: Ellen de Ridder Wedstrijdsecretariaat@volleybal-oudehaske.nl
Mini’s: Ellen de Ridder Jeugd@volleybal-oudehaske.nl
Jeugd: Rien de Ridder Jeugd@volleybal-oudehaske.nl
Recreanten: Ellen de Ridder Recreanten@volleybal-oudehaske.nl
Website: vacature Website:
Stratenvolleybal: vacature Stratenvolleybal: